NOPOCA 34 Универзална Темен Чад Покрив)-Мун/Sun Покривот Прозорец Стакло Сенка-Пропустливи Ветер Дожд Deflector-Ветрот/Дожд Сенка Guard
Свеж

NOPOCA 34 Универзална Темен Чад Покрив)-Мун/Sun Покривот Прозорец Стакло Сенка-Пропустливи Ветер Дожд Deflector-Ветрот/Дожд

DEN 1127.76

Во продавницата

Овие Покрив) Стакло Правец на Deflectors Има Аеродинамичен Дизајн Кој Пренесувања Воздух Минатото Вашиот Прозорец за Време на возење Одржување на Ветер и Брзата Остатоци надвор, Додека Одржување Сте Удобно.Помогне да се намали топлина израстоци во парк возила со дозволување на воздухот во кога делумно се отвори.Ве Молиме Мерка На Покрив)/Moonroof Големина На Вашето Возило Прв И Бидете Сигурни Дека Тоа Е Точниот Објектот Пред Да Го Купите!.Бидете Сигурни Дека Вашиот Автомобил Покрив)/Месечината Покривот Има 1 Инчен Простор На Секоја Страна За Правилно Fitment.Ве Молиме Мерка На Покрив)/Moonroof Големина На Вашето Возило Прв И Бидете Сигурни Дека Тоа Е Точниот Објектот Пред Да Го Купите!Објектот Вклучува : 1pc 34" Темен Чад универзална покривот стакло (Инсталација настава не е вклучен) Материјал : Акрилик Инсталација : Директни Лента-На Функцијата : Овие Покрив) Стакло Правец на Deflectors Има Аеродинамичен Дизајн Кој Пренесувања Воздух Минатото Вашиот Прозорец за Време на возење Одржување на Ветер и Брзата Остатоци надвор, Додека Одржување Сте Удобно.Позиција на покрив) за стакло и усогласување на правилно пред да ја отстраните црвени пластични.Помогне да се намали топлина израстоци во парк возила со дозволување на воздухот во кога делумно се отвори.Го намалува Кабината Бучава од s Отворен Покрив) од Deflecting Воздух и Турбуленции во Исто Време Овозможувајќи им на Свеж Воздух во.Направен од Висок Квалитет на Акрилик во Темна Боја на Чад УВ-отпорни на удари Материјали.Го прават тоа можно за да се остави на покрив)/moonroof отворени неколку инчи да ја добиете свеж воздух, дури и на дождливите денови.(Инсталација настава НЕ се вклучени).Го прават тоа можно за да се остави на покрив)/moonroof отворени неколку инчи да ја добиете свеж воздух, дури и на дождливите денови.

Карактеристики на производот

Поврзани производи