DALLIZA Задните Трупот LED Усна Спојлер НАСЛИКАНИ 1-pc За 13 14 Kia Forte : К3 (K3R - Искушение Црвено)
Свеж

DALLIZA Задните Трупот LED Усна Спојлер НАСЛИКАНИ 1-pc За 13 14 Kia Forte : К3 (K3R - Искушение Црвено)

DEN 8474.16

Во продавницата

Овој објект се сигурни дека за да се подобри изгледот на вашиот Ентериер.Оваа точка совршено се вклопуваат за 2013 2014 Kia Forte : К3. Материјал : FRP.Совршено се вклопуваат со вашиот автомобил / Направени во Кореја. 도색보내야하는 건!!.Совршен исто како и photo Well-направени Квалитет¡¡ Инсталација - Вие треба да работат вежба дупки и жица работа е до вас.На калапи има 3 M самолепливи поддршка.Материјал : FRPBest Боја Quality This објектот се сигурни дека за да се подобри изгледот на вашиот Exterior Guarantee СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ И да ЗАВРШИ!!!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи