Карат X4 Картичка Случај за 4 Играње Картичка Палуби - Силна Јасно Акрилик Магнетни Печат
Свеж

Карат X4 Картичка Случај за 4 Играње Картичка Палуби - Силна Јасно Акрилик Магнетни Печат

DEN 839.28

Во продавницата

Мазна, beveled рабовите на овална.Капак има 6 neodymium магнети.Две (2) 5mm инсерти и Три (3) 3мм инсерти се предвидени да дејствува како сепаратори помеѓу магацините. 4 гумена подлога налепници се предвидени да дејствуваат како заштита за дното за да се спречи гребнатини.Играње на картички не се вклучени.Материјали кои се Користат : 5mm акрилик листови Neodymium магнети (10x посилни од нормално магнети) Димензии : Надворешноста – 28.6 cm x 10.4 cm x 3.2 см или 11.25 во x 4.1 во x 1.26 во Внатрешноста – 27.6 cm x 9.4 cm x 2,2 см или 10.9 во x 3.7 во х .87in Тежина : 450 g или 15.9 оз Разно : Мазна, beveled рабови и агли Капак има 6 neodymium магнети Две (2) 5mm инсерти и Три (3) 3мм инсерти се предвидени да дејствува како сепаратори помеѓу магацините 4 гумена подлога налепници се предвидени да дејствуваат како заштита за дното за да се спречи гребнатини карти за Играње не се вклучени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи