LuxinShun Ѕид Облека, Фен Стигнале Виткање Облека Airer Лесно да се Инсталира Дизајн Балкон Mudroom Спалната соба Базен Област итн.
Свеж

LuxinShun Ѕид Облека, Фен Стигнале Виткање Облека Airer Лесно да се Инсталира Дизајн Балкон Mudroom Спалната

DEN 1680.00

Во продавницата

Тоа е исто така лесно да се свитка up, што може да го спаси вашиот семеен простор.Тежина : 1380g Кутија содржина : 1 x виткање закачалка.Ако имате било какви прашања во врска со вашиот уред, ве молиме контактирајте со нас за непосредна лична поддршка и задоволството на клиентите.Заслужуваат како практична алатка за сушење алишта! - Мајката подарок, најдобар закачалка во светот.Големина : 55cm - 106cm Боја : црна, злато, сребро. 360 степени Вртливата Имајќи : Вграден-во зглобот имајќи дека можат да го издржат тешките бремиња и да се исполнат различни воздух за сушење барања.ЗОШТО да ИЗБЕРЕТЕ НАС - Ако ви е потребен квалитет, удобност и сигурност, ве молиме изберете нас. 1 x проширување завртка.Проширување со дизајн : ова стигнале решетката е направен од тешки метали и на закачалка може да биде поделен на два дела при транспорт.Спецификација : Материјал : алуминиум легура.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Опремени со појавување на додатоци кои се многу лесно да се соберат, на организатор, исто така, ги зема многу малку простор.Иновативни и практични : овој ѕид полица е лесно да се свитка, лесно за чување, многу удобен и практичен.

Карактеристики на производот

Material:
aluminium alloy.
Size:
55cm - 106cm
Colour:
black, gold, silver.
Weight:
1380g
Box contents:
1 x folding hanger. :
1 x expansion screw. :
1 x installation drawing. :
1 x packaging box. :

Поврзани производи