Allpro Про Водат Акрилик Уретан Пломби/Caulk (случајот со 12) (Случај (12 Цевки), Бела)
Свеж

Allpro Про Водат Акрилик Уретан Пломби/Caulk (случајот со 12) (Случај (12 Цевки), Бела)

DEN 1919.76

Во продавницата

Ги спојува 2" празнините, намалена нечистотија пикап, го елиминира yellowing, боја на забите и форми херметички, отпорен на вода печат. 50% вкупно заеднички движење и 800% издолжување, има ненадмината флексибилност и издржливост.Надминува ASTM C-920, Класа 25, банката на федерални резерви Spec TTS-00230 C и е во согласност со AMMA 808.3 стандарди.Waterborne уретан = лесно инструментално & gunning, 60 минута капи бесплатно (без нечистотија збирка), бојата на 4 часа.Вода расчистување.ПРО ВОДАТ е со високи перформанси, акрилик уретан еластомер пломби.Направени со премиум технологија.ПРО ВОДАТ е способен за опфаќа зглобовите до 2", со 50% вкупно заеднички движење и 800% издолжување.Оваа пломби нуди ненадминлива флексибилност и издржливост, ја намалува нечистотија пикап, го елиминира yellowing, боја на забите и форми херметички, отпорен на вода печат.Тоа може да биде обоен и еднаш ќе се излечи.Со текот на животот издржливост, тоа надминува ASTM C-920, Класа 25, банката на федерални резерви Spec TTS-00230 C и е во согласност со AMMA 808.3 стандарди.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ПРЕДВИД, БОИ СЕ ДИГИТАЛНИ РЕПРЕЗЕНТАЦИИ И МОЖЕ ДА СЕ ПОЈАВАТ РАЗЛИЧНИ КОГА CAULK ГО ИЗЛЕЧИ.

Карактеристики на производот

Поврзани производи