Ryne Колекција 52-Инчен 3-Сечилото Мат Бела LED DC Мотор Преодни Внатрешна/Надворешна Тавански Вентилатор w/ Smart Фан WiFi Модул
Свеж

Ryne Колекција 52-Инчен 3-Сечилото Мат Бела LED DC Мотор Преодни Внатрешна/Надворешна Тавански Вентилатор w/

DEN 5279.28

Во продавницата

Примена : Идеален за секоја спална соба, дневна соба, голема соба, или покриени тремот.Стил : Совршен за преодни прилагодувања за стилот.Hands-Free Живеење : Високо-одделение, високо-квалитетни модул создава hands-free живеење, кои поддржува мобилен начин на живот.Muat пар со DC мотор PCBA дека ќе ја прифати модул, јас.e.P250060 Ryne 52in.Тавански Вентилатор.Smart Технологијата : Компатибилен со Алекса, Google Дома, iphone/Андроид, Siri, Control4, УСТРЕМ, и Hubitat.

Карактеристики на производот

Поврзани производи