EKR Обичај се Вклопуваат Целосен Сет столче Опфаќа за Одберете Хонда Спогодба 2013 2014 2015 2017 (Задниот Ред W/Солидна Виткање Backrest)-Leatherette(Црна)
Свеж

EKR Обичај се Вклопуваат Целосен Сет столче Опфаќа за Одберете Хонда Спогодба 2013 2014 2015 2017 (Задниот

DEN 5039.76

Во продавницата

Ве молиме контактирајте со продавачот ако имаш оштетени или погрешно седиште покрива.Крои дизајниран за да се емулира фабрика седиште стил и висок квалитет токи и патентите овозможуваат за безбедна одговара.Одговараат на точната спецификации на вашите возила места и ја заштитува вашата места од spills, дамки, и да ги оштети.Дизајниран да го инсталирате сами (инсталација може да бара некои напори за сит се вклопуваат) и вклучува 1 година ограничена гаранција од дефекти. 100% Сосема Нов : Целосен сет обичај седиште покрие вклучува предни и задни седишта опфаќа ,потпирачи за глава ги опфаќа и airbag cutouts.За прилагодена одговара, изберете EKRs нарачана седиште покрива.За разлика од универзалната седиштето ги покрива нашите сопствени седиште опфаќа се дизајнирани да се приспособат на сите карактеристики на ред на вашите седишта, вклучувајќи целосен пристап до сите функции на вашиот места како што се појаси, завеси, и загревани седишта.!.Инсталацијата е едноставна со нашите лесно настава видеа достапни на нашиот Youtube Канал-Lingyueauto-EKR.Овие удобно седиште опфаќа функција на 4-слој изградба со густа пена баласт за удобно се чувствуваат и издржливи квалитет.

Карактеристики на производот

Поврзани производи