NCRD LED Светилка,Светла Светилка, Zoomable Преносни Кампување Рачни Светлина,5 Начини,за Дома Секојдневниот Отворено Пешачење Итни случаи
Свеж

NCRD LED Светилка,Светла Светилка, Zoomable Преносни Кампување Рачни Светлина,5 Начини,за Дома Секојдневниот

DEN 1401.60

Во продавницата

Лесно да се носат како бекап алатка и доволно мала за да се стави во џебот, чанта, фиока, или со автомобил за замрзнување.Висок квалитет : Оваа LED Светилка тело е изграден на висок квалитет на алуминиум, и таа има многу цврста конструкција,Висока Ефикасност и Одлична Излез LED Чип,и тоа е исто така zoomable led светло факел.Моќен осветленост : Најновите оптика систем со екстра висока моќност во комбинација со исклучително светла LED чип.Ултра широк зрак, лесно да ги осветлува целата соба или во дворот.Водоотпорен и Shockproof : Анти-лизга се справи со дизајнирање,направи оваа светилка совршен за користење на дожд, снег или други итни ситуации.Тоа исто така може да се користи во влажна состојба или делумно облачно ден.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори и да го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.Големина на : 20.7x5.3x3.5cm Battery : 2 x 26650/2 x 18650 Switch : Притиснете го switch Zoom метод : Ротари zoom Maximum опсег : 200-500 meters The пакетот вклучува : 1 x Рачни светилка, 1 x USB кабел.Ви благодарам многу за вашата доверба и поддршка, и ви посакувам среќен живот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи