Lurrose 2 парчиња Божиќ Дедо мраз Шапка Headbands Sequined Кадифен Божиќ Партија Коса Бендови Коса Карики Headdress Коса Додатоци за Девојки Chidren Деца
Свеж

Lurrose 2 парчиња Божиќ Дедо мраз Шапка Headbands Sequined Кадифен Божиќ Партија Коса Бендови Коса Карики Headdress

DEN 378.96

Во продавницата

Големина одговара за повеќето деца и возрасни, удобен за носење.Идеален за костимот партии, карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ партија, итн.Креативен подарок за вашите пријатели и семејството да ги донесе повеќе забава и изненадување.Reuseble ако продавница добро.Направени од високо квалитетен материјал, тоа е лесен, не-исчезнува и не-деформација.Божиќ Дедо Мраз Шапка Headband.Дали сте во потрага за нешто ново и роман за наскоро Божиќ?Потоа, овој Божиќ тематските коса обрачот ќе биде одличен избор за вас.

Карактеристики на производот

Поврзани производи