Keyboards4Laptops француски Изгледот Црна Windows 8 Замена на Лаптоп Тастатура Компатибилен со Lenovo Thinkpad Работ E531
Свеж

Keyboards4Laptops француски Изгледот Црна Windows 8 Замена на Лаптоп Тастатура Компатибилен со Lenovo Thinkpad

DEN 1106.40

Во продавницата

Лесно Се Вклопуваат - Не Е Потребно Лемење.Оваа тастатура може да се користи како замена за вашите оригинални лаптоп тастатура, ако оригиналот е оштетен или скршен.На тастатури се многу лесно да се вклопи, без лемење потребно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи