Ранец 'Тед Lapidus' црно.
Свеж

Ранец 'Тед Lapidus' црно.

DEN 4200.00

Во продавницата

Најлон обвивка.Нашите омилени, оваа колекција на брендирани чанти 'Тед Lapidus' , познатиот француски моден бренд кој нуди на своите кожни производи линии од 1951 година. Најлон кеса исечените во сплит кожа.Класичните ентериери со специфични складирање локација за мобилен телефон.Димензии : 34x33x10 cm (13.39"x12.99"x3.94").

Карактеристики на производот

Поврзани производи