AVEDA Внатрешното Светло Минерални Затемнети Влага-Слатка Чај (03) 1.7 унци
Свеж

AVEDA Внатрешното Светло Минерални Затемнети Влага-Слатка Чај (03) 1.7 унци

DEN 1008.00

Во продавницата

Повеќе од минерали.Светло-ширењето на турмалин комбинира со моќта на растенија за беспрекорна зрачења.Aveda Внатрешното Светло Минерални Затемнети Влага-03 Слатка Чај.внатрешното светло минерални затемнети влага 5 Оценет 5 од 5 ѕвезди 1 Review Write Преглед Исполнет со 100% минерална добиени пигменти и прихранување на растенијата омекнување, нашата внатрешна светлина минерални затемнети влага веднаш ја зголемува зрачења, испорачува влага по апликација, и обезбедува непречено, дури и тен за беспрекорна зрачења.Деликатна арома на сертифицирани органски лимон, лаванда бергамот и воскресна. 03/Слатка Чај Чиста, светлина среден тон со dewy заврши 1.7 fl мл/50 ml.

Карактеристики на производот

Поврзани производи