БРАЗИЛЕЦОТ БОГОРОДИЦА 16 ИНЧЕН 130% ГУСТИНА ПРИРОДНА БОЈА СВИЛА ДИРЕКТНО ЦЕЛОСНА ЧИПКА ПЕРИКА
Свеж

БРАЗИЛЕЦОТ БОГОРОДИЦА 16 ИНЧЕН 130% ГУСТИНА ПРИРОДНА БОЈА СВИЛА ДИРЕКТНО ЦЕЛОСНА ЧИПКА ПЕРИКА

DEN 2520.00

Во продавницата

свила права. 16 инчи,мали кап големина,средни чипка боја.Природна боја,130% густина.Glueless целосна чипка свила врвот перика. 1 : 100% бразилецот богородица човечка коса,со врвен квалитет,2015 нова мода фризура^0^ 2 : Glueless целосна чипка свила врвот перика со ремени,16inch,природен изглед,не треба да играат улога на врзивен материјал^0^ 3 : Тоа може да биде завиткан,flated,можете да ги стил себе,прекрасно,неверојатно,,омилени^0^ 4 : Слободно дел, може да се раздели од секаде,средината разделба,лево разделба,право на разделба^0^.

Карактеристики на производот

Поврзани производи