Масло-Дпи L90691 36 W x 50' L Поли-Поддржан од Индустриска Килим, 1 Тркалаат/Кутија
Свеж

Масло-Дпи L90691 36 W x 50' L Поли-Поддржан од Индустриска Килим, 1 Тркалаат/Кутија

DEN 2740.80

Во продавницата

Не се лизга поли поддршка штити подови и работа површини преку апсорбирање на течности, без да им дозволи да се впие преку.Ова високо трајни килим е направен на абсорбента игла удирани со тупаници полипропилен да се одржи до густ сообраќај.Намалувања лесно да било форма за повеќе цели, вклучувајќи : патосници, индустриски абсорбента, прошетка начин тркач, работа клупата лагер, итн.Апсорбира и до 10 литри по ролна.Масло Дпи L90691 Поли-Поддржан од Индустриска Килим (36"W x 50'L, 1 тркалаат/кутија) има не се лизга поли поддршка за заштита на подови и работа површини преку апсорбирање на течности, без да им дозволи да се впие преку.Ова високо трајни килим е направен на абсорбента игла удирани со тупаници полипропилен да се одржи на густ сообраќај, иако намалувања лесно да било форма за повеќе цели, вклучувајќи : патосници, индустриски абсорбента, прошетка начин тркач, работа клупата лагер, итн.Апсорбира и до 10 литри по ролна.Развие истури контрола план со абсорбента производи достапни за контрола на дневни протекување и spills околу вашата гаража или растителни да се користи во случај на вонредна состојба.Пакувани за продажба на Мало Продажба - фаќање на Око.bi-јазичниот знак има голема полица жалба.Индустриска Сила Поли Поддршка - Нема да рипувате или солза дури и кога заситени.Површинска Заштита - Течности не можат да навлезат поли поддршка.Намалувања Лесно да Било Форма за Повеќекратна употреба - Употреба како возило багажникот лагер, патосници, вратата мат или walkway тркач.Состав : Игла Удирани Со Тупаници Полипропилен.

Карактеристики на производот

Поврзани производи