TNP CD DVD Носи тежок Случај (40 Диск Капацитет Ракави, Зелена) Преносни Медиуми за Складирање Врзивно Организатор Албум Носителот Паричникот Игра, Музика, Податоци, Фил?
Свеж

TNP CD DVD Носи тежок Случај (40 Диск Капацитет Ракави, Зелена) Преносни Медиуми за Складирање Врзивно Организатор

DEN 227.52

Во продавницата

Бришејќи ја исчистите површината, додека вметнување или вадење.Одговара на сите стандардот компактен диск формати.Можете да ги купите овие единствен DVD предмети за чување во најголемиот дел кој е идеален за 40 дискови дека случајот безбедно продавници се далеку вашето Цд-а од оштетување.DVD за чување е нешто што ќе го гледаат само во за секој дом во светот.Цврста Обвивка Материјал - CD/DVD/VCD Случај врзивно е направен од крути, влијание Случајот се затвора со безбедна солиден патент да ги задржи сите на вашиот Цд-а сигурен во пакет.5 x 5 cm)Боја : Green Material : Цврсти Plastic Disc Капацитет : 40 sleeves Package Содржина : 1 x DVD CD Чување 40 Капацитет - Класичен VCD Диск на Blu-Зраци Видео Игри Филмови Заштитна Паричникот Организатор Носителот Кутија Книшка Торба Албум Сад за Автомобил Home Office Тешко Пластика (Зелена).Ако имате DVD плеер како и повеќето луѓе во овој ден и старост имаат тогаш ќе треба да ги зачувувате вашите медиа содржини наплата во медиумите за чување на некој вид или чувајте го во лесно да се добие, но безбедно место.Ќе најдете дека постојат многу опции со сè, од многу тенок еден DVD случај да тенок двојно DVD случаи.Анти-нула & Прашина Заштита Ракави - CD носителот ткаенина штити CD и DVD медиуми од прашина и гребнатини.Ако сте собирач на Двд-а или Blu Ray.

Карактеристики на производот

Поврзани производи