Бамбус Када Фах Caddy Дрвени Када Табела со можност да биде продолжен Страни и Мобилен Телефон Носителот, рачно изработени, Погоден за Домаќинство Бањи。
Свеж

Бамбус Када Фах Caddy Дрвени Када Табела со можност да биде продолжен Страни и Мобилен Телефон Носителот, рачно

DEN 1629.60

Во продавницата

Забелешка : Поради различни прилагодувања на светлото и резолуција прилагодувања на бојата на проектот може да биде малку поинаков од сликата.Име : Бамбус бања пешкир складирање table Weight : 1800g Expanded големина : 105 * 22 * 5cm Size по виткање : 70 * 22 * 5cm Craft : handmade Color : brown Material : Bamboo Package details1*Nan бамбус бања пешкир складирање table We ви обезбеди со 30-ден гаранција услуга.Со пропадне-безбеден дизајн, вашите предмети никогаш нема да падне во вода.На прилагодлива полица може да се одржи таблет, мобилен телефон или било кој уред носите со вас.Во остар контраст со бела позадина на кадата, тоа веднаш може да се подобри декоративен ефект!Има импресивен и елегантно декорирани бања.

Карактеристики на производот

Поврзани производи