JUSTPENGHUI 10m UL2547 2P 3P 4P Сигнал на Пренос на Електронски Кабел 22AWG 24AWG 26AWG 28AWG Аудио USB Податочен ПВЦ Wire Конектор (Боја : Црна, Пакет : 10m 24AWG)
Свеж

JUSTPENGHUI 10m UL2547 2P 3P 4P Сигнал на Пренос на Електронски Кабел 22AWG 24AWG 26AWG 28AWG Аудио USB Податочен

DEN 597.60

Во продавницата

100% сосема нов и висок квалитет.Направени од високо-квалитетни материјали, издржливи.Тоа е моќен и лесен за употреба.Стабилни перформанси и висока сигурност.тоа е совршена замена.Должина : 10m Signal transmission Audio USB податочен кабел PVC.

Карактеристики на производот

Поврзани производи