MULTICOMP PROMULTICOMP ПРО 3183Y-0.75MMBLK100M-Multiconductor Кабел, Флексибилни, Unshielded, 3 Диригент, 0.75 mm2, 328 фт, 100 m
Свеж

MULTICOMP PROMULTICOMP ПРО 3183Y-0.75MMBLK100M-Multiconductor Кабел, Флексибилни, Unshielded, 3 Диригент, 0.75

DEN 5396.40

Во продавницата

ECCN : EAR99. Ro HS Согласност : Да.Ro HS Phthalates Во Согласност : Да +.SVHC : Нема SVHC (16-Јули-2019).Карактеристики : Кабел Оклопна : Unshielded No.на Проводници : 3 Conductor Wire Мерач : -Диригент Областа на АДС : 0.75mm2 Reel Должина (Imperial) : 328ft Reel Должина (Метрички) : 100m Jacket Боја : Black No.на Макс Насоки x Влакно Големина : 24 x 0.2 mm Conductor Материјал : Copper Jacket Материјал : PVCExternal Дијаметар : 6.6 mm Voltage Оценка : 500 VProduct Опсег : -Спецификација за Производ : ECCN : EAR99 Ro HS во Согласност : Yes Ro HS Phthalates во Согласност : Да +SVHC : Нема SVHC (16-Јули-2019).

Карактеристики на производот

Поврзани производи