adidas Мажите Climawarm Перформанси Руно Панталона
Свеж

adidas Мажите Climawarm Перформанси Руно Панталона

DEN 623.76

Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук-мешавина.Класичен памук рака.Отворете Полите.Zippered џебови.Извезена adidas лого. 70% Памук / 30% Полиестер.На Adidas Climawarm Перформанси Руно Панталона 211 B фитили далеку влага и има мека руно внатре, со патент џебови и логото на везови.Adidas е Climawarm Перформанси Руно Жадувам е направен од памук/полиестер.

Карактеристики на производот

Поврзани производи