Килими Бебе Игра рампа Индексирање мат Симпатична Животно Игра Тепих Деца Спална соба Декорација Дневна Соба Carpe,Жирафа,145195cm (Боја : 2)
Свеж

Килими Бебе Игра рампа Индексирање мат Симпатична Животно Игра Тепих Деца Спална соба Декорација Дневна Соба

DEN 2012.40

Во продавницата

1.Големина : 145*195 CM (должина х ширина ). 2.Материјал : Еколошки микрофибер, здраво и удобно, погоден за вашето бебе. 3.Пакет содржина : 1 индексирање мат.Не се играчки. 4.Перење инструкции : за Перење се препорачува пред првата употреба.Рака мие или машина за миење.Може да биде машина за сушени, ниска температура за сушење; не сува чиста. 5.Мека кат површина погоден за бебе и деца да играат, погоден за индексирање, валање, седи, и учат да одат.Тоа обезбедува меко слетување опрема што може да биде валани, падна и ја спушти.Descriptionsoft земјата, играјќи за доенчиња и мали деца, особено за вашиот престој во куќата со тврдо дрво подови кои се идеални за намалување на бучава и шок, и да дојде со одлична топлинска изолација на сите катови.Погоден за поттикнување на индексирање, валање, седи и учат да одат.На амортизирање површината обезбедува меко слетување опрема што ролни, ролни и се намалува.Носи маица е исто така многу удобно да се игра со вашето дете.Материјал : природен памук, хигиена и безбедност.Пакет Contents1 игра подлога (без играчки)Забелешка : вистинската боја може да се разликуваат од бојата на екранот поради екран во боја ограничувања.Информации Големина : 76 x 58 x 0.6 инчи = 190 x 145 x 1.5 cmeasy maintenanceis исчистат пред првата употреба.Тоа може да се мијат со ладна вода машина; тоа не може да се избелени; тоа може да се суши и се сушат на ниска температура; тоа не може да биде сува исчистени.Анти-бледнее, анти-навремено, анти-деформација.По-продажбата на service100% задоволство, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни испратите порака до нашите услуги на клиентите, нашиот тим ќе ви обезбеди со професионални решенија во рок од 24 часа.

Карактеристики на производот

Поврзани производи