YXYJ Нордиските Жолта Plaid Памук, Лен tablecloths Печатени Tablecloth Шарени Правоаголник Pendant чипка Табела Лен Табела мат (Боја : Стил H, Спецификација : 75см X 75см)
Свеж

YXYJ Нордиските Жолта Plaid Памук, Лен tablecloths Печатени Tablecloth Шарени Правоаголник Pendant чипка Табела

DEN 1485.60

Во продавницата

Модел : обична.Материјал : Полиестер / Памук.Употреба : Хотели.Употреба : Отворен.Употреба : Свадба.Цел : Banquet Use : party Usage : Home Features : oil Features : Waterproofis_customized : is Process : Woven Style : Nordic Size : Како illustrationshape : rectangle Model : HG001 Pattern тип : Check1. Спецификации : Позадина : Senisaihon Production процес : прилагодено серија wallpaper Fabric : Cotton Color Шема : разни patterns Shrinkage : 5%За Големина : Прирачник за мерење намали за ± 3cm Senisaihon потсетување : 1) најдобро позадина виси 25-30cm.2) за перење Совети : Машина за миење на располагање, не врти се, не избелени, сушени во сенка.3) Поради различни светлина и екранот, бојата на објектот може да се разликува малку од сликата.4) поради прирачник за мерење, дозволете разлика од 1-2cm.5) Како да изберете позадина големина?Еден вид.На широчината и должината на мерење маса;б.Табели ширина + 25 / 30cm x 2 = ширина wallpaper Tables должина + 25 / 30cm x 2 = должина на wallpaperpacking листа : 1 * Wallpapers1 * матирано кеси.

Карактеристики на производот

Поврзани производи