MOSISO 360 Заштитна Лаптоп Торба Компатибилен со 14 инчен MacBook Pro 2021 М1 Pro/Max A2442,Компатибилен со MacBook Air/Pro,13-13.3 инчен Лаптоп,Појавување на Боја Ракави со Појас, Сина
Свеж

MOSISO 360 Заштитна Лаптоп Торба Компатибилен со 14 инчен MacBook Pro 2021 М1 Pro/Max A2442,Компатибилен со

DEN 671.76

Во продавницата

3/Elitebook X360 1030 13.Појавување на бојата се отстранува и прилагодливи соочи рамо, рака се движеа од 29.Тоа може да биде совршено се користи за работно и слободно време, стилски и пристоен изглед, ќе биде воодушевен со нашите торба.5, компатибилен со Површина Лаптоп 4/3/2/1 13.5 - максимална 52.Изградени со модерен тенок и лесен дизајн за да се приспособат секојдневна употреба и потребите за заштита.Топ-вчитување двојно патентите на вреќа планирам непречено и овозможува лесен пристап до вашиот лаптоп компјутер.Можете да го користите како торба, briefcase торба и ракави торба во било кој начин сакате. 360 степени околу заштитна засилен внатрешни работи ивица заштитете го вашиот лаптоп од било случајно намалува;.04 инчен (L x W x H); Надворешни Димензии : 14.Дополнителни пред џеб простор за складирање се задржи на помали предмети, добро организиран, како што се пенкала, глувчето, слушалка, мобилни телефони, таблет или друг лаптоп додатоци;.5 2020 година;.Компатибилен со Mac Book Air 13 инчен 2010-2017 A1466 A1369, компатибилен со Mac Book Pro 13 инчен A1502 A1425 A1278 2008-2015;.Оваа MOSISO заштитна лаптоп торба е направен од премиум полиестер материјал, тенок, мала тежина, кои се трајни, не esaily скршени.3/Завист 13/Stream 13/Поток 14/Павилјон 14; Компатибилен со Lenovo Think Pad X1 Јаглерод; компатибилен со Lenovo Idea Pad 13/14.3, компатибилен со Acer Chromebook Спин 713 13.Оваа модерна, но елегантен професионален дизајниран лаптоп торба штити вашиот лаптоп и модни додатоци од било несакани испакнатини, инциденти и чука, која може да го оштети вашиот уред.Карактеристики пена баласт слој и меки руно ткаенина поставата за судрат и шок апсорпција и заштита на вашиот компјутер од случајно гребнатини.68 инчен (L x W).Пред хоризонтална страна џеб димензии : 13.

Карактеристики на производот

Поврзани производи