TIDEWE Мажите Загрева Јакна 3-во-1 со Батерија Пак, Загрева Палто за Лов, Скијање
Свеж

TIDEWE Мажите Загрева Јакна 3-во-1 со Батерија Пак, Загрева Палто за Лов, Скијање

DEN 1199.76

Во продавницата

【Разноврсна 3-во-1 Дизајн】TIDEWE 3-во-1 загрева јакна е наменета за сите временски услови.Прецизност крои гарантира трајност. 【Долготрајни Топлина брзо полнење е само 2 часа.На водоотпорен и windproof мека лушпа е лесен, совршен за вашите активности на отворено.Внатрешниот руно заедно со школката овозможи да останат топли и суви.Откако температура е над 131 ℉, на батеријата ќе се исклучи, имајќи топла и безбеден во исто време. 【100% Водоотпорни】Нашата 3-во-1 јакни се направени на изолирани руно, водоотпорен (DWR) и windproof материјал.На зацврстуваат гребенот дизајн држи дожд и снег надвор.Пренослив моќ банка со 2 USB порти се нуди, со која може да се загрее вашиот јакна и полнење на телефонот во исто време.До 10 работни часови, најниска поставување, 6 часа на средна, 3 часа на високо.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Volcom L GORE-TEX Јакна
Свеж
Volcom L GORE-TEX Јакна
Во продавницата
DEN 6838.80
Оценка на посетителот: