Oleanat Шеј Путер & Сусамовото Масло Lip Balm 4.5 g
Свеж

Oleanat Шеј Путер & Сусамовото Масло Lip Balm 4.5 g

DEN 114.00

Во продавницата

Органски шеј & сусам усна грижа, поправка и негување, малина мирис.Усна стап 4.5 g.Направени во Франција.Оваа lip balm е синергија помеѓу негување и навлажнувачки органски шеј путер и органско масло од сусам со антиоксидантни сили.Хидратација на усните е одржлив преку присуство на восок која создава заштитна фолија.Вкусна мирис на малина ќе ве инспирираат за заштита на усните многу често.

Карактеристики на производот

Поврзани производи