Maxever Cordless Вода Flosser со 4 Совети, Преносни Вода Зема Заби Почиста за Џвакање, се Подготвуваат, вградена Батерија на Стоматолошка Грижа Орален Irrigator, Бела
Свеж

Maxever Cordless Вода Flosser со 4 Совети, Преносни Вода Зема Заби Почиста за Џвакање, се Подготвуваат, вградена

DEN 838.80

Во продавницата

Не дозволувајте вода целта на грлото или очите.Нејзиниот совршен за луѓето со протези или други тешко да се стигне до стоматолошка работа.Сите наши вода flossers 90 дена пари назад s IPX7 Вода-Доказ.И неговите 50% поефикасна од string конец кога станува збор за подобрување на здравјето на вашите непца. 4 x Џет Млазници.Ако не сте задоволни со вашиот производ, ве молиме ги споделите со нас.Ве молиме не дозволувајте на децата да го искористат или да се игра сам. 1 x Водоотпорен Drawstring Торба.

Карактеристики на производот

Поврзани производи