Багажникот Товар Нето Компатибилен со 2018 2019 2020 2021 2022 Chevrolet Equinox
Свеж

Багажникот Товар Нето Компатибилен со 2018 2019 2020 2021 2022 Chevrolet Equinox

DEN 503.76

Во продавницата

Compatibilty : 2018 2019 2020 2021 2022 chevy equinox.Надгради дизајн : Плик стил област вертикален товар задната врата нето и посебна мала кука може да се задржи стоката стабилна, еластичен 4mm најлон јаже обезбедува силна еластичност,кој ќе се спречи добра од штрајкот.Премиум материјал : ПП материјал кука е издржлив и водоотпорен.Направени од плетенка јаже, на багажникот товар кревет задната врата нето-лесно да се чистат.Пакет се вклучени : 1 задната врата на багажникот товар нето.Ако nave било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно possilble.Ви помогне да се вози организиран t треба само да го исклучите.PP материјал, водоотпорен, нема лесно исчезнат со сонцето изложени.Зголемување на големината, бидете сигурни дека силата,трајни, долг животен век.Оваа багажникот товар нето се надгради за exquinox специјално , можете да стабилна вашата стока со објектот, тоа е доста добар избор за да им овозможат на вас возило за голема погодност.Проверете ја компатибилноста пред да нарачате.Компатибилност: 2018 2019 2020 2021 2022 chevy exquinox сите модел.

Карактеристики на производот

Поврзани производи