Winmien Т-Облик Стои Крпа Носителот , од Нерѓосувачки Челик SUS304 Крпа Управување со Круг База, Погоден за Бања, Кујна, Суета Countertop. (Мат Црна)
Свеж

Winmien Т-Облик Стои Крпа Носителот , од Нерѓосувачки Челик SUS304 Крпа Управување со Круг База, Погоден за

DEN 575.76

Во продавницата

Не ' рѓосувачки Челик : Оваа стенд-ап крпа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик SUS304, рѓа-доказ, анти-корозија во влажна средина, погоден за бања, кујна и облекување маси.Минималистички Естетски : Ова крпа заградата е едноставен и практичен.Тоа во основа не го окупира вашиот корисен простор, но можат да се сместат накит, нараквици или венчиња освен крпи.Лесен за Инсталација : Ова крпа решетката е поврзан со силна тешки база и три од не ' рѓосувачки челик цевки.Нема дупчење или хардвер инсталација, само рачно затегнување на завртки, избалансирани на површината.Слободен Мобилен : Стенд-ориентирана крпа база нема површината бонд, можете да се движите него било каде што треба.Моден Уникатен : совршена комбинација на стил и технологија, има многу бои за вашата бања.Да се направи погодност за посебна шема крпа решетката и да имаат модерни декоративни шарм.Солиден и избалансиран база.Совршен стои висина.Мултифункционален чување на разни дневни потреби.Може да се движи по волја.SUS304 материјал анти- ' рѓа и анти-корозија.Солиден и избалансиран base Perfect стои height Multifunctional чување на разни дневни necessities Can потег во will SUS304 материјал анти- ' рѓа и анти-корозија.

Карактеристики на производот

Поврзани производи