AgroMagen Континуирано Магла Sprayer Шише за Косата, Растенија, Чистење, Пеглање и за Нега на Кожата (24 мл./700 ml)
Свеж

AgroMagen Континуирано Магла Sprayer Шише за Косата, Растенија, Чистење, Пеглање и за Нега на Кожата (24 мл./700

DEN 262.80

Во продавницата

Обновливи магла sprayer. 360 степени прскање.Во согласност па дури и спреј, фиксна излезна на 1.25 кубни во секунда.За обезбедување на квалитет во сите наши распрскувачи се тестирани во фабриката и мал вода остатоци може да бидат присутни во цевки.plse avoide користење на топла или врела вода, бидејќи тоа може да влијае на внатрешниот механизам.

Карактеристики на производот

Поврзани производи