Стои Крпа Багажник, Модерен Нерѓосувачки Челик 4 Вртливата Рака Крпа Носителот Управување со Круг База, Самостојна Рака Крпа Бар Стојат, DECLUTTR
Свеж

Стои Крпа Багажник, Модерен Нерѓосувачки Челик 4 Вртливата Рака Крпа Носителот Управување со Круг База, Самостојна

DEN 1007.76

Во продавницата

✔ САМОСТОЈНА КРПА РЕК : домот слободни стои стил носи предност на неискористениот агли или непријатно простори; Без дупчење или монтирање во ѕидови. ✔ ЕДНОСТАВЕН И ЕЛЕГАНТЕН : Модерна крпа рек дизајн со 4 погодно 360°вртливата оружје задржи крпи одделени за ефикасно сушење. ✔ ЗДРАВ БАЗА : Силна нерѓосувачки челик крпа стојат цевка со тешки солидна база, и се бројат и не врвот над, ќе трае долго. ✔ КВАЛИТЕТ на ИЗГРАДБА : Изработени од квалитетни нерѓосувачки челик со трајни рѓа-отпорни елегантни хром финиш.Лесно Care - Ги чистат со влажна крпа. ✔ МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Совршен бања пешкир полици, отворено крпа багажник, базен крпа багажник, рака крпа багажник, хотел крпа багажник, плажа крпа решетката.Наредете вашиот крпи сепак е потребно за да одговара на вашиот простор!.Крпа Рек Висина : 37.8 инч.Крпа на Раката Должина : 12.2 инч.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Инсталација : Самостојна, Кат штанд.Специјализирани.Крпа Рек Висина : 37.8 inch Towel Рака Должина : 12.2 inch Material : Нерѓосувачки steel Installation : Самостојна, Кат штанд.

Карактеристики на производот

Поврзани производи