Homyl Автомобил 12V Батерија Тестер и Алтернатор Тестер, Автомобилската Оптоварување Тестер Индикатор, 12 Volt Автоматски да Проверува за Автомобилската
Свеж

Homyl Автомобил 12V Батерија Тестер и Алтернатор Тестер, Автомобилската Оптоварување Тестер Индикатор, 12 Volt

DEN 239.76

Во продавницата

* Модел : BM310. * 2. Ве молиме да го стартувате моторот кога ќе го користите. * 1. Приклучете го BM310 батеријата тестер во вашето возило запалка приклучок за штекер, лесно ракување. * 3. Со цел да се обезбеди точни резултатите од тестот, ве молиме да не се отвори други уреди, како што се Фрижидер, navigator, стерео, клима уред и така натаму. * Име : Автомобил на батеријата детектор.Опис : - 1. Приклучете го BM310 батеријата тестер во вашето возило запалка приклучок за штекер, лесно ракување. - 2. Ве молиме да го стартувате моторот кога ќе го користат - 3. Со цел да се обезбеди точни резултатите од тестот, ве молиме да не се отвори други уреди, како што се Фрижидер, navigator, стерео, клима уред и така on Specification : - Модел : BM310 - Име : Автомобил на батеријата детектор - Производ материјал : ABS индустриски материјал - Дисплеј во боја : црвена, жолта, зелена LED светла - Производ во боја : сива - Тест метод : позитивен и негативен тест clip - за Напон спектар : 4 V-12 VSize Табела : големина : 120 X48 X18.5mm Package Вклучува : 1 X 12 V BM310 Дигитални Батеријата Алтернатор Тестер за батерии 1 X англиски Корисникот Manual Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е 1-3cm.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Карактеристики на производот

Поврзани производи