Lieber е Виножито Sprinkles | Вкусна Шарени Jimmies Се Одличен Десерт Врвот За Готвење, Печење & Украсување сладолед | 11 Ounces (Пакување од 2)
Свеж

Lieber е Виножито Sprinkles | Вкусна Шарени Jimmies Се Одличен Десерт Врвот За Готвење, Печење & Украсување

DEN 2059.20

Во продавницата

СОВРШЕН ЗАВРШУВАЊЕТО на ДОПИР : Овие виножито sprinkles се вкусна гарнитури за сладолед, колачи, пусти, doughnuts, и повеќе.Тие се вкусни и обезбедуваме совршен износ на текстура.КОРИСТЕТЕ КОГА ПЕЧЕЊЕ ВКУСНА ТРЕТИРА : исто така, Можете да се меша овие шарени sprinkles за печење во тесто пред готвење или печење.Тие се прекрасен прилог на колаче, торта, пусти, или палачинка тесто.ДОЈДЕ ВО ЛЕСНО се ПРЕЛИВА КОНТЕЈНЕРИ : Ние направивме за нашите mouthwatering, богата торта декорација jimmies за возрасни и деца.Тие доаѓаат во рака 11 унца shaker шишиња за да се задржи хаос на минимум.ДОСТАПЕН ВО ДВЕ КЛАСИЧНИ СТИЛОВИ : направете ваш избор од Класичен Чоколадо или Виножито sprinkles.И двете се подеднакво забавно и вкусно.Нема Сладкар е Глазура во нашата sprinkles.ГИ САКАМ ИЛИ НЕ ПЛАТИ : Ние се гордееме со квалитетот на нашите производи.Тоа е една од причините ние сме биле околу бидејќи 1939 година. Едноставно кажано, ако не сте задоволни, ние не сме среќни, и ние ќе направиме се што можеме за да се направат што друг задоволни Lieber на клиентите.Големина : 11 Унца Пакување од 2.

Карактеристики на производот

Поврзани производи