ZYAPCNGN Мажите Full-Zip Маскирани Руно Sweatshirt Комбинација Качулка Маскирани Врвот Outwear Јакна(1-Сиви,Големи)
Свеж

ZYAPCNGN Мажите Full-Zip Маскирани Руно Sweatshirt Комбинација Качулка Маскирани Врвот Outwear Јакна(1-Сиви,Големи)

DEN 372.72

Во продавницата

Увезени.Меки и удобни за носење.Стил : Мода,Топло.Повод : Пролет, Есен, Зима, Работа, Датум, Одмор, Секојдневно Повик, Дома.Перење метод : машина за миење или рака мие.Палта Жените Водат Тексас Јакна во машка Повик Тенок, Лесен Softshell Патент Windbreakers Самоубиец Јакна Мажите Authentics Мажите Долг Ракав Quilted Линија Фланелен боксери Јакна со Аспиратор Езеро Пред-Zip Ветер : Јакна со Складиште Худ Момче е Лесен водоотпорен.Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 66cm/25.98" Должина : 70cm/27.56" Големина : M Биста : 105cm/41.34" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 67cm/26.38" Должина : 71cm/27.95" Големина : L Биста : 110cm/43.31" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 68cm/26.77" Должина : 72cm/28.35" Големина : XL Биста : 115cm/45.28" Рамо : 50cm/19.69" Ракав : 69cm/27.17" Должина : 73cm/28.74" Големина : XXL Биста : 120cm/47.24" Рамо : 52cm/20.47" Ракав : 70cm/27.56" Должина : 74cm/29.13" Големина : XXXL Биста : 125cm/49.21" Рамо : 54cm/21.26" Ракав : 71cm/27.95" Должина : 75см/29.53".

Карактеристики на производот

Поврзани производи