HTTMT MT301-Б.К Црна Станот Страна Планината Табличка Заградата w/LED Опашка Светлина Кочница Светлина 7/8 Инчи или 1 инчен Оска Компатибилен со Suzuki Kawasaki Харли
Свеж

HTTMT MT301-Б.К Црна Станот Страна Планината Табличка Заградата w/LED Опашка Светлина Кочница Светлина 7/8

DEN 959.76

Во продавницата

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Вертикална Оска Монтирани LED Кочница Светло & Табличка Држачот.Интегрирани со Кочница, Трчање, и Табличка Светлина.Ова е Резервни Кочница Светлина / Плоча Држач за тоа единствен кориснички изглед. 100,000+ Час животниот век - E-ОЗНАЧЕНА.Модерен, Стилски и Функционално,Без упатство за инсталација,Боја : исто како што сликите покажуваат,Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум,Крушка Тип : LED,Состојба : 100% Сосема Нов,Работата : ,Кочница на Светлина (Црвена),Водење на Светлина (Црвена),Табличка Светлина (Бела) ,,,.Големина : Црна | Боја : Рамни LED.

Карактеристики на производот

Поврзани производи