8 Парчиња Cuticle Nippers Нерѓосувачки Челик Cuticle Тример Посочи Сечилото Cuticle Машина Clipper Мртвите Кожата Смена Ножици Нокти Алатки за Нокти и Ноктите (Сребро)
Свеж

8 Парчиња Cuticle Nippers Нерѓосувачки Челик Cuticle Тример Посочи Сечилото Cuticle Машина Clipper Мртвите

DEN 431.76

Во продавницата

Цврсти и издржливи : на cuticle тример е направена на квалитетен не ' рѓосувачки челик, rustproof, корозија-отпорни и трајни производи за долготрајна употреба; Здрав и укажа ножеви направи сечење многу полесно и поефикасно.Доволно количество : ќе добиете 8 парчиња од нерѓосувачки челик cuticle nippers, доволно количество за да можете да ја користите и споделување со семејствата или пријателите, одржување на вашиот ноктите и ноктите во добра здравствена состојба.Криви се справи со дизајн : нежно крива рачки удобно се вклопуваат помеѓу прстите и на дланка, па овие cuticle clippers може да го зголеми потпора додека фитинг уредно во природни крива на врвовите на вашите прсти или ноктот совети.Безбедно и укажа edge : посочената edge е корисно за сечење на кожата во близина на cuticle област, без повреда на кожата, и cuticle машина помага да ги отстраните мртвите кожата и разубават рабовите на ноктите, што е повеќе погоден за лак.Погодна за двете дома и салон : овие cuticle машина clippers се практични и корисни, да ја направат полесно за сечење на ноктот и ноктот, погоден за домашни, салон за убавина и ноктите салон да остане вашиот ноктите чиста и уредна.

Карактеристики на производот

Поврзани производи