AMVR Надградена Верзија 2 VR Стојат,Повеќе Стабилна База Слушалка Дисплеј Носителот и Контролер Планината Станица за Oculus потрагата, Потрагата 2, Рифт, Рифт S Слушалки и
Свеж

AMVR Надградена Верзија 2 VR Стојат,Повеќе Стабилна База Слушалка Дисплеј Носителот и Контролер Планината Станица

DEN 791.76

Во продавницата

【AMVR Патентиран Оригиналниот Дизајн】AMVR stabler и посилна база на бела VR Застане, за прикажување и чување на Oculus потрагата, Потрагата 2, Судир или Судир S слушалки и допир контролори. 【Надградена Верзија 2 VR Стојат】На база на vr заградата е зголемен од 100g во споредба со стариот модел, и тоа изгледа погусто.Потешки vr слушалки, како што се oculus потрагата 2, oculus судир s или вентил индекс, ќе биде постабилна, кога се стави на, и не ќе навалите. 【Лесен за Употреба】Со само четири чекори за да се соберат; Стави вашиот oculus потрагата 2 или вентил индекс Слушалки и допир Контролори во VR Застане за да го направи вашиот десктоп уредни и спектакуларен; Вашите пријатели ќе бидат импресионирани. 【Компатибилност 】Компатибилен со повеќето стандардни големина VR слушалки и допир контролори вклучувајќи oculus потрагата, потрагата 2, oculus рифт, рифт s, вентил индекс ; и други vr слушалки, но не контролори, како што се oculus оди , PSVR, HTC Vive или Vive Про, HP Reverb G2 и othe повеќето сите-во-едно VR Слушалки. 【Она што Можете да го Добиете!】1*VR Стојат(со 7 делови) .Со 18 месеци на производот, гаранција и 24x7 пријателски услуги на клиентите.Ние би биле среќни да добијат какви било информации за производот прашања.Plaese Забелешка : VR Слушалки и Допир Контролори НЕ се ВКЛУЧУВААТ !.Надградена верзија за VR слушалки екранот носителот и контролер планината станица, постабилна и стабилна.Деликатна структура со футуристички изглед се направи вашите слушалки не само шлем, но на дело.

Карактеристики на производот

Поврзани производи