RealFyre Vented Гас Камин Режач (G46-24), ANSI Уверение, 24 Инчен, SPK-26 Вентил за Безбедност на Пилот Полнење, Природен Гас
Свеж

RealFyre Vented Гас Камин Режач (G46-24), ANSI Уверение, 24 Инчен, SPK-26 Вентил за Безбедност на Пилот Полнење,

DEN 1476.00

Во продавницата

Vented гас камин режач систем; SPK-26 безбедност пилот комплет.Премиум конструкција за долготрајна издржливост.Уникатен режач дизајн создава супериорен пламен изглед.Гориво ефикасен дизајн намалува трошоците на работење.Големина : 24 инчи.На ANSI-Уверение G46 Vented Гас Камин Режач од Вистински Fyre обезбедува висок квалитет на гас режач наменет за употреба со влезете во собата.На тешки изградба обезбедува долготрајни и трајни режач систем, додека иновативен дизајн ги обезбедува реална пламен присуство и супериорен пламен презентација.На G46 серија режач обезбедува одличен избор за да се пополни вашиот камин куќиште со прекрасен пламен.Овој една системот мерки 24 инчи и е дизајниран за употреба со природен гас.Ова одделение, исто така, вклучува SPK-26 вентил за безбедност на пилот комплет.

Карактеристики на производот

Поврзани производи