Бавно Се Хранат Милениче Сад Забава Јадење Нема Логор Хранење Мачка Храната Сад Бавно Фидер Куче Чаши Лижат Мат
Свеж

Бавно Се Хранат Милениче Сад Забава Јадење Нема Логор Хранење Мачка Храната Сад Бавно Фидер Куче Чаши Лижат

DEN 311.76

Во продавницата

ПРОМОВИРА ЗАБАВА ЗДРАВА ИСХРАНА - Забава Фидер Бавно Чаши им помогне на кучињата јадат до 10 X побавно.Го ПОДОБРУВА ВАРЕЊЕТО - Овие куче чаши природно подобрување на варењето на храната преку овозможување на кучиња да се фуражни за нивната храна преку забава модели и лавиринти.Забава Фидер Slo-Чаши за да помогне во варењето на храната и помогне да се спречи нередот.НЕ се ЛИЗГА БАЗА & ХРАНА БЕЗБЕДНО МАТЕРИЈАЛИ - Забава Фидер Бавно Чаши нема да се лизга или slide & се направени со храна-безбедно материјали кои се Направени со висок квалитет, храна-безбедно PP пластика.Јадењето во полн со забава Природна Здрава Смешно ЗДРАВА ИСХРАНА ЗА ПЕТ побавно Јадење е поздрав за вашето домашно милениче Лесно да се исчисти &Top-управување со машина за миење садови безбедно Карактеристики : Извор на дизајнот на природата имитира диви кучиња хранењето процесот на животната средина, секој оброк ќе се претвори во куче здрави и среќни игри.Главните ефекти : значително да ја намали брзината на куче јаде, куче да ја вратите оригиналната природен начин на јадење.Спречување на дебелината, драматично намалување на појавата на кардиоваскуларни болести и гасови и други гастроинтестинални заболувања Во исто време, секој среќен хранењето чаши дизајниран од лавиринтот на различни игра механика Овој производ е направен со храна-безбедно материјали ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Ова не е да се играчка.Ако кучето сад станува оштетени, веднаш да ја отфрлите.Не микробранова печка.

Карактеристики на производот

Поврзани производи