CanB Долго Мат Лажни Ноктите Сина боја Притиснете на Ноктите Плоштад Полн Покрие Божиќ Нокти Акрилик Клип на Ноктите 24 Компјутери за Жени и Девојчиња (стил-1)
Свеж

CanB Долго Мат Лажни Ноктите Сина боја Притиснете на Ноктите Плоштад Полн Покрие Божиќ Нокти Акрилик Клип на

DEN 189.12

Во продавницата

Бидејќи процесот на производство се многу комплицирани,ние не може да се контролира производи секогаш завршено исто како на сликата,бојата на производот ќе биде малку различен.Сина artifitial ноктите лесно и професионални помине специјалист или помине уметност ученик, погоден за нокти салони или дизајн свој стил и модел.★Како да се Користи★ 1. Датотеката и обликот на вашите нови нокти, ако е потребно.Совршен подарок за себе,пријатели,девојки,мајка и сопруга.DIY ноктите се дебели и издржливи, може да се користи подолго време и еднократно.★Карактеристики★Квалитетна ABS еколошки материјал, безбедно.Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Одберете ја точната големина на ноктите за секој прст,ќе се применуваат налепници на ноктите.Трае до најмалку 5 дена и може да се користи.Нашите нокти се направени од висок квалитет со АБС материјал,Без токсични,Без мирис,обезбедување на безбедно и удобно помине уметност искуство,се чувствуваат слободни да го користите. Стави вашите нокти во топла вода за 2 минути кој ќе се отстранат ноктите налепница полесно. За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа, e-mail за детали,и 100% Пари Гаранција за враќање на, ако предмети се оштетени или со сериозна квалитет проблем.Посветен на дизајнирање повеќе единствена високо-квалитетни reast налепници за жени и високо-квалитетни женски лажни нокти се нашата постојана извршување.Спакуван во мала кутија со 24 компјутери Ноктите совети и 1 лист двојно страна налепница.Ковчег artifitial ноктите со ноктите clipper се справи со ноктите, може да се направи полесно да се носат.Клипови на ноктите може да се употребуваат бидејќи на желе гел,но течен лепак не може да.

Карактеристики на производот

Поврзани производи