ХИП ПАНДА Бамбус Бебе Washcloths, 6 Pack и Бебето Маскирани Крпа, Розова Зајакот, 37.5 x 37.5 Инчен
Свеж

ХИП ПАНДА Бамбус Бебе Washcloths, 6 Pack и Бебето Маскирани Крпа, Розова Зајакот, 37.5 x 37.5 Инчен

DEN 477.12

Во продавницата

❤️ ХИП ПАНДА Бамбус Бебе Washcloths, 6 Pack и Бебето Маскирани Крпа, Розова Зајакот, 37.5 x 37.5 Инч. ✅【ДВЕ Ветувања】① најновите текстилната технологија, двојно-layer материјали, нашите пешкири се повеќе од 99% од крпи на пазарот.Ултра дебели Нашите миење крпи се до 2 X како дебели Апсорбира 200% повеќе од памук washcloths и сува брзо; Совршен, мека, топла и абсорбента. ✅【ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ】 Бамбус крпи помогне во зачувувањето на животната средина преку намалување на уништувањето на шумите и отпад.Ние се грижиме за бебиња и природата. ✅【Премија, Противалергиски】 - Бамбус материјал природно има противалергиски што го прави отпорна на мириси и целосно ослободени од хемикалии; Безбедно, природен и здрав бебе бања влошки за бебиња и деца со чувствителна кожа или кожата услови како егзема. ❤️ ХИП ПАНДА Бамбус Бебе Washcloths, 6 Pack и Бебето Маскирани Крпа, Розова Зајакот, 37.5 x 37.5 Инч.

Карактеристики на производот

Поврзани производи