Kipp 06611-2A41X25 Fiberglass Засилен Пластика/Челик Прилагодлива Рачка, 3/8-16 Надворешен Навој, Ново-Зафат Стил, не ' Рѓосувачки Компоненти, Инчен, 25 mm Завртка Должина, Големина 2, ?
Свеж

Kipp 06611-2A41X25 Fiberglass Засилен Пластика/Челик Прилагодлива Рачка, 3/8-16 Надворешен Навој, Ново-Зафат

DEN 154.08

Во продавницата

Се справи со fiberglass засилен пластика со умре-фрлија цинк заби прстен.Челик делови одделение 5.8. Челик делови црна оксидира.За многу луѓе Ново·Контрола Прилагодлива Рачка претставува клуч за сигурна и удобно грчевито држејќи се за.Ова се справи обезбедува ориентирани кон иднината и моќни решение за речиси секоја работа и стегање проблем.

Карактеристики на производот

Поврзани производи