AIIOW Табела Светилки за Спалната соба Дневна Соба Студија за Статистика Дијамант Кристал Табела светилка Допре Сензорот Батеријата Табела Светилка со USB Напојува И?
Свеж

AIIOW Табела Светилки за Спалната соба Дневна Соба Студија за Статистика Дијамант Кристал Табела светилка Допре

DEN 1716.00

Во продавницата

【Материјал】На materialis прави на транспарентен акрилик материјал,издржлив. 【3 Боја Режими】Ова Доведе маса светилка дава 3 бои режими,обезбедува подобра светлосни ефекти. 【Ниска-јаглерод】Како еколошки LED светилка,својата потрошувачка на енергија е пониска. 【Батерија Управувана】LED светилка батеријата е-погон.Батерија овозможувајќи до 10 часа.Не Грижете се Да се Купи : Нашата мисија обрнува внимание да се донесе до корисниците на најдобрите производи на искуства кои се вреди секој денар поминато.Затоа, ѕид sconce посветен на ригорозни стандарди за производство на совршеност што резултира со највисок квалитет на производот и безбедноста на целиот свет.Ве молиме контактирајте со нашите професионални услуги тим преку порака поле ако имате било какви прашања, ние ќе го направи тоа право за вас во 24hrs.

Карактеристики на производот

Поврзани производи