CHZE-JIIEEfz Бања Сапун Јадења Сапун Кутија, Ѕид-Монтирани Вшмукување Чаша, Четка за заби, Накит Складирање, Лесен за Инсталација (Големина: 9.513 см)
Свеж

CHZE-JIIEEfz Бања Сапун Јадења Сапун Кутија, Ѕид-Монтирани Вшмукување Чаша, Четка за заби, Накит Складирање,

DEN 1334.40

Во продавницата

●Силна не-означување налепници, сапун кутија полица. ●Не-означување на налепница, решетката може да биде лесно да се реши, погоден за било каква мазна и рамна површина. ●Еколошки материјали, фина изработка, мазна површина, без burrs. ●Ние веќе не користите перфорирани инсталација, не-означување на високо товарот печ, една паста може да се избегне перфорација, силна товарот 6 KG, погоден за било каква мазна и рамна ѕид, на сите видови на мазна и рамна површина може да се применува, тоа може да биде многу добро ги Задоволи дневните потреби. ●Вода-доказ дизајн и вода истекување дупка дизајн може да го спречи растот на бактерии и имаат добра пропустливост на воздух.Боја : beige Material : ABS material Installation метод : paste Size : 9.5*13cm.

Карактеристики на производот

Поврзани производи