Американски Облека на Жените Високо-Половината Жан
Свеж

Американски Облека на Жените Високо-Половината Жан

DEN 912.00

Во продавницата

100% Памук.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Висок пораст, тенок одговара.Автентични не-водат тексас.Иконскиот мајка жан одговара, лесно да се облекуваат нагоре или надолу.Мерењата направени од големината 27; Половината 28", Пред се Зголеми 12", Inseam 32", Нога отворање 12".Стил RSADM304 W.Гроздобер инспириран висок пораст мајка жан кој директно нога дека tapers во глуждот.Заврши со zip летаат и четири џебови.Оваа 14 унца тексас е ригидно за повеќе автентични, гроздобер се чувствуваат.Нашите најдобри продажба на жан.Секојдневниот главен.Машина за миење ладно.Не кајгана.Собори сува ниска.Кул железо.Не сува чиста.American Apparel е исконски бренд, со уникатна историја и посебна култура која има стекнато жестоко се лојални купувачи по и огромна Глобален бренд на свеста.Ние работиме во пресекот на стил, интегритетот и етиката од почеток до крај.

Карактеристики на производот

Поврзани производи