YaeMarine Црна Тешки Товарни Нето-Маска за 2007-2019 Jeep Wrangler JK TJ Л Мулти-Функционални Врвот Покривот Складирање Hammock Кревет Остатокот Мрежна Маска
Свеж

YaeMarine Црна Тешки Товарни Нето-Маска за 2007-2019 Jeep Wrangler JK TJ Л Мулти-Функционални Врвот Покривот

DEN 984.00

Во продавницата

Универзална Нето : На товар на нето-е мерење 61.5" x 19", одговара за Jeep Wrangler YJ, TJ, Џ.К .Флексибилни .Инсталации : Hammock лесно да се инсталира на ролна барови со засилен Велкро лента, цврсто се држи до 220 Кг, не грижете се да се откажат од долу;.Апликации : Мулти-функција маска,може да се користи за Товар нето маска, Врвот на покривот складирање маска, Hammock кревет, и др.;.Имајте на ум : Вие не може да се добие најмногу пријателски услуги на клиентите, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако наидат на проблеми при користење, 90 дена бесплатен враќање или надоместок.Спецификации ▪ Боја : Црна ▪ Материјал : Имитација најлон ▪ Надворешниот Големина : 61.5" x 19"(L x W) ▪ Пакет Содржина : 1 x Товар Нето Карактеристики ▪ Трајни и стабилни нето-ќе се спречи предмети добивање го исфрли околу и предизвикува одвлекување на вниманието, опасности, или повреди; ▪ Со здрав еластична најлон мрежа состав, овој врвен квалитет товар нето ќе се одржи на товар безбедно место како возите; Апликации ▪ На Hammock има универзален дизајн и може да се користи за Jeep Wrangler YJ TJ JK Л; ▪ Мулти-функција маска,може да се користи за Товар нето маска, Врвот на покривот складирање маска, Hammock кревет, итн; Инсталации ▪ Ова Hammock лесно се инсталира на вашиот тркалаат барови со селотејп за да се добие совршено сит се вклопуваат.Нема дополнителен хардвер или измена на вашиот автомобил е потребно, што го прави ова е јасен надградба.

Карактеристики на производот

Поврзани производи