Ткаењето Loom Комплет, 8pcs Рамка Наѕира со 12 Бои Предиво(120g), Плетење Волнени, Тркалезни/Плоштад Плетење Наѕира Занает Комплет Мулти Боја +Ножици (Инструкции се Вклучен
Свеж

Ткаењето Loom Комплет, 8pcs Рамка Наѕира со 12 Бои Предиво(120g), Плетење Волнени, Тркалезни/Плоштад Плетење

DEN 359.76

Во продавницата

✿ Апликација : RRigo Ткаење Loom Комплет совршен за возрасни и деца за да се направи пом poms, цвеќиња и голем број на други предиво занает проект .73in) 1*круг loom(дијаметар од 8.39in) 1*квадратни loom(4.Тоа исто така може да се користи како совршена алатка настава за децата за да развиваат интелигенција и да се посветам на занаетчиски вештини,итн. ✿ Сестраност : Под бесконечна имагинација може да созд различни тема цвет обрасци од страна на слободен комбинација со различни материјали (Волна,лен,најлон,свила,и др),различни бои,различни форми и во различни големини.46 во) 1*круг loom(дијаметар од 6,2 cm/2.8 cm x 3cm) 1*игли за Плетење 12 бои Акрилик предиво 1*ножици ✿ Миење & се Грижи Методи : Рака мие/машина за миење/волна перење на 40°C, не железо. ✿ Пакет : 1*квадратни loom(8.97 во) 1*полигон loom(дијаметар 7.87 во) 1*база (11.44 во) 1*круг loom(пречник од 5 cm/1.97 во) , 1*полигон loom(дијаметар 7.

Карактеристики на производот

Поврзани производи