NonScents Природни Пченка Кочан Clumping Мачка Отпадоци Мирис Контрола (14 Килограми)
Свеж

NonScents Природни Пченка Кочан Clumping Мачка Отпадоци Мирис Контрола (14 Килограми)

DEN 1519.20

Во продавницата

ЧУВСТВУВАТЕ МИРИС КОНТРОЛА : Мириса останете заглавени длабоко во внатрешноста на отпадоци.Значи, живот со вашата мачка не мора да смрдеа.МИРИС СЛОБОДНИ : Направен без иритирачки парфеми или мириси.Нашата технологија не треба да се скрие лошо мириса зад посилни оние кои, едноставно, се лови надолу мирис предизвикува соединенија и ги уништува.ЛЕСНИ ЛЕСНО SCOOPING : Природно-абсорбента пченка стапици отпадот пред да се држи до кутија.Значи, вие не мора да длето и scrape.Лесно да се пикап и го носат. 99.9% ПРАШИНА СЛОБОДНИ : Бесплатно : Пченка е слободен од силициум прашина—природно.Па вие и вашата мачка може да дишете лесно.Домашно МИЛЕНИЧЕ, ЛУЃЕ, & ЗЕМЈАТА ПРИЈАТЕЛСКИ : Направен од одржливи пченка, обновлив ресурс.Biodegradable, Mulchable, и Flushable.Па можете да се чувствуваат добро за вашиот избор.Non Scents Природни Пченка Кочан Clumping Мачка Ѓубре.

Карактеристики на производот

Поврзани производи