Корисна Бод Мини Машина за Шиење - Преносни, Рачни, Почетник Шиење Производи -- Корисна Крои Уред - Maquina де Coser Portatil
Свеж

Корисна Бод Мини Машина за Шиење - Преносни, Рачни, Почетник Шиење Производи -- Корисна Крои Уред - Maquina

DEN 407.28

Во продавницата

Description Our рачни мини машини за шиење се како магија со својот квалитет дизајн и леснотија на користење, сите за вашата удобност и уживање.Ќе имаат водич, така што не се грижи за користењето на машината!ФУНКЦИОНИРАЊЕ, & ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ Со бесконечна количина на нешта што може да се направи со оваа машина за шиење, како може да не падне во љубов?SPECIFICATIONSSIZE 3. [ НАШЕТО ВЕТУВАЊЕ за ДА МОЖЕТЕ ] - Ние сме толку сигурни дека ќе уживате во преносни рачен машина за шиење; Ако имате било какви прашања или грижи ве молиме не двоумете се да контактирате со нас; Ние сме посветени на задоволување на нашите клиенти.

Карактеристики на производот

Поврзани производи