BABEYOND Круг Имитација Бисер Ѓердани Свадба Бисер Ѓердани за Невести Бела
Свеж

BABEYOND Круг Имитација Бисер Ѓердани Свадба Бисер Ѓердани за Невести Бела

DEN 1603.20

Во продавницата

100% сосема нов, рачно изработени бисери ѓердан ѓердан.Должина : 17"; Должина на продолжување на синџирот : 2.7".Материјал : висок квалитет имитација бисери.Големина на бисер : 6 mm/0.24".Свадба бисер ѓердани за невести, исто така, може да се носи како чисто накит за секојдневна употреба.Елеганција и едноставност се фокусира на дизајн, тоа е повик носат диви еден објект.Тоа е идеален подарок за вашите најблиски, e.г.Љубовник, девојка, свршеница, сопруга, мајка, неколку, на Вљубените, итн.Тоа ја изразува својата љубов за нив.Тоа е исто така добар избор за ангажирање или свадба накит или Божиќ подарок, која е опремена со посебно значење.BABEYOND Е РЕГИСТРИРАНА ТРГОВСКА МАРКА ВО САД ЗА ПАТЕНТИ И ТРГОВСКИ МАРКИ.BABEYOND е гроздобер облека & додатоци дизајнер и производител.Нашите класичен бисер ѓердани отелотворува вашата елеганција на непобедлива цена.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Jingle Bell Ѓердан
Свеж
Jingle Bell Ѓердан
Во продавницата
DEN 155.76
Оценка на посетителот: