Мачка 8 Етернет Кабел 5 Pack Црна 2ft 40Gbps Заштитени со Голема Брзина Перформанси Snagless Мрежа LAN UTP 2000Mhz Печ Кабелот Интернет RJ45 Интернет Кабел - 2 Нозе
Свеж

Мачка 8 Етернет Кабел 5 Pack Црна 2ft 40Gbps Заштитени со Голема Брзина Перформанси Snagless Мрежа LAN UTP

DEN 1118.40

Во продавницата

【S/FTP & Супер Брзина】: Категорија 8 кабел направени од 4 заштитените Извртени Парови (Кислород-free) бакарна 26 AWG), со 24 K позлатени контакти. 【26 AWG Висок Степен на】 : Кога ќе се споредат нашите 26 AWG на други 32 AWG Етернет кабел, Нашите 26 AWG CAT8 е подебел, многу стабилна и побрзо во пренесување на податоци, која е совршено погодна за NAS, ПИ smart производи, како Apple Siri, Алекса, Google Дома, Облак податоци на Серверот и повеќе. 【RJ45 Конектори & Широк Компатибилност】:Поради својот уникатен дизајн тоа може да се користи во центри за податоци, сервер апликации, cloud computing, како и високо-перформанси на компјутерски мрежи апликации.Совршен за да се поврзете PS5, PS4, Xbox Серија X, Xbox One X, Xbox Еден, Мрежни Адаптери, Центри, Прекинувачи, Рутери, DSL/Кабелски Модеми и Печ Панели.конектори.Исто така компатибилна со CAT7 / CAT6e / CAT6 / CAT5e / CAT5. 【Поддршка】 : 25 GBASE-Т и 40 GBASE-Т апликации развиени од страна на IEEE.

Карактеристики на производот

Поврзани производи