6 Парчиња ноќта на Вештерките Скелет Раце Салата Маша ноќта на Вештерките Салата Лажица ноќта на Вештерките Салата Тонг Скелет Рака Черепот Тонг Черепот Салата Лаж
Свеж

6 Парчиња ноќта на Вештерките Скелет Раце Салата Маша ноќта на Вештерките Салата Лажица ноќта на Вештерките

DEN 455.76

Во продавницата

Соодветна големина : големината на пластичните скелети е околу 13 2.6 инчи, што е доволно долго за вас да се меша во салати, coffees или некои други пијалоци и храна, мазната површина нема да му наштети на вашите раце, ќе можат да ги користат со доверба.Живописни рака декорација : салата раце се направени од ABS пластика, која е живописни и реалистични кога гледам од дистанца, можете да ги прикаже на ѕид, тревник или во flowerpot да трик на вашето семејство и пријатели, кој може да ви помогне подобро и побрзо да се чувствува радост на партијата.Карактеристики : Материјал : ABS пластика Боја : бела, црна и менување на бои Димензии : 13 x 2.Мултифункционален алатки : пластични салата маша не се погодни само за салати и украси, но исто така убаво избори да нула вашиот наназад, тие можат да ги задоволат вашите потреби колку што им треба.Додадете повеќе забава за салата одлуки : салата маша се дизајнирани со класичен скелет раце стилови, што е во согласност со темата ноќта на Вештерките, и тие се различни од вообичаените оние, применувајќи ги на салата одлуки, тие ќе се привлечат децата внимание и да се направи процесот повеќе интересно.Ноќта на вештерките мешање лажици : ќе добиете 6 дела од скелетот раце во пакет, вклучувајќи ги и црна, бела и промена на бои, а секоја боја за 2 парчиња, можете да ги користите за да се измеша салата текот на ноќта на Вештерките фестивал да се создаде страшно атмосфера.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Бои кои се во линија со тема : пластични маша се обележани со бела, црна и промена на бои, кои се во согласност со фестивалот тема, може да се фрли ги на вашите семејства кога светлата се исклучени, тие ќе крик кога допирање на скелетот раце, без препарати, кој ви овозможува целосно да уживате во партија.

Карактеристики на производот

Поврзани производи